Hyundai Assan I30 Yol Bilgisayarı İngilizce!

Ali K. |

2013 model Hyundai i30 aldım.Alırken yol bilgisayarının İngilizce olduğu söylenmedi. Durumu assan'a 2 defa ilettim Türkçe için çalışma yapıldığı belirtildi ama geçen 10 aylık sürede bir gelişme olmadı. Türkiye de İngilizce bilmek zorundamıyız?

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali K.
  20 Ekim
  13:38

  aranılacağım belirtilmesine rağmen hala firmadan arayan yok

 • Ali K.
  14 Ekim
  09:12

  standart cevap baştan savmak için uygulanan metin ben iki sefer müracaat ettim

 • 14 Ekim
  08:31

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri