Hyundai Assan İ30 Otomobilimde Direksiyonda Deri Soyulması Sorunu Var!

Hakan K. |

2013 mayıs ayında aldığım aracımın direksiyonu soyuluyor diye servise gittim ve garantiden direksiyon siparişi verildi. Fakat daha 1 ay olmadan yeni takılan direksiyon simidi de soyulmaya başladı. Bu nasıl bir kalite anlayışı. Cam çıtası atması, 10.000 km bakımından sonra gürültülü çalışması, sanroof tan ses gelmesi, Türkçe menü olmaması. Bunlara neden çözüm bulunmuyor?

Etiketler :

Direksiyon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan K.
  16 Ağustos
  13:13

  bir daha hyundai araç almam.ve alacak olan yakınlarımada kötüleyeceğim bu markayı

 • 16 Aralık
  16:11

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri