Hyundai Assan İ30 Model Aracın Türkçe Menü Desteği Yok

İbrahim A. |

2014 şubat çıkışlı Hyundai İ30 Crdi elite otomatik araç sahibiyim. Sosyal medyada etkin olan 1000 kişiden fazla üyesi olan i30 fan clup üyeleri olarak, aracın ülkemize giriş tarihi olan 2012 yılından bu yana, kullanıcı şikayetlerini dikkate almayan, yargıtayın, otomobildeki yol bilgisayarının Türkçe menü içermemesinin, araçtan beklenen faydayı azalttığını, ilgili yasa gereği bunun kusurlu mal niteliğinde bulunduğu için müşterinin taleplerinin değerlendirilmesinin zorunlu olduğunu bildirmesine rağmen Hyundai Assan bu konuda hiçbir adım atmamıştır. 2014 yılındaki araçlarda bile Türkçe menü bulunmamaktadır. Bu kusurun en kısa sürede giderilmesi gerekmektedir.

Etiketler :

Görüntü/Bilgi Sistemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim A.
  22 Mayıs
  16:12

  Hala bir gelişme yok.

 • 11 Şubat
  14:31

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri