26 Aralık 2013

Hyundai Assan i30 Model Aracım Sürekli Arıza Çıkarıyor!

Hyundai aracım i30 2012 Elite model 1. fren sisteminde, ESP sisteminde sorun var. Ancak araç sahipleri bilgilendirilmiyor. Sunroof’tan sürekli kasılma sesleri geliyor. Direksiyondan sürekli olarak tıkırtı sesleri geliyor. Orijinal deri direksiyon simidi ve vites topuzu soyuldu. Silecek suyu göstergesi oksitlenme nedeniyle çalışmıyor. Emniyet kemeri uyarı mekanizması çalışmıyor. El freni butonu sürekli kırılıyor ve garanti kapsamına alınmıyor. Dış cam çıtaları sürekli düştüğü için servisler çıtaları yapıştırıyorlar. Yakıt tüketimi ortalama 4.3 litre olarak belirtilmiş 6 litrenin altına yakmıyor.

Gürkan 2.329 Okunma

Cevaplar

  • Gürkan 10 Şubat 2014

    Bir daha kesinlikle Hyundai araç almam ve hiç kimseye önermiyorum. Birçok sorunu olan aracı tamir edemiyorlar, iade de kabul etmiyorlar. Araç bir yılda 15 kez servise götürüldü. Aracı arızalı olarak kullanmak zorunda bırakıldım. Aynı sorunları yaşayan bazı araç sahiplerinin araçları değiştirildi. Hyundai neye göre değerlendirme yapıyor? Haklarımı yasal yollarla arıyorum. Sonuçları tüm kamuoyuyla paylaşacağım. Bu işten zararlı da çıksam Hyundai'nin de zarar göreceği kesindir.

  • Hyundai Assan Temsilcisi27 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön