28 Kasım 2014

Hyundai Assan İ30 Eps Arızası.

Aracıma yakıt almak için kontağı kapatıp sonra tekrar çalıştırmak istediğimde direksiyon taş kesilip Eps arıza ışığı yandı. Kontağı kapatıp açtığımda düzeldi. Ancak aynı sorun bir gün sonra tekrar devam etti. Yetkili servise gittiğimde bilgisayara bağlanıp hiçbir şeyi yok denilip işlem yapılmadı. Ertesi gün düşük hızda seyir halindeyken tekrar aynı olay gerçekleşti.

Servise gittiğimde aracımla test sürüşünü çıktılar ve sadece kalibrasyon ayarı yapılarak araç teslim edildi. Aynı günün akşamı araç evin önünde park halindeyken çalıştırdığımda ise bu defa tamamen sertleştiğini gördüm şu an araç evin önünde yatmakta. Servise 3 defa gidip arızayı söylememe rağmen işlem yapılmadan gönderildim.

Yunus 4.066 Okunma

Cevaplar

  • Yunus 01 Aralık 2014

    standart cevaptan başka bir şey yok. kopyala yapıştır. bumudur yani sorunun çözümü. kaldı ki 5 gün oldu arayalı belirtilen numarayı ama ne arayan var ne de soran.

  • Hyundai Assan Temsilcisi01 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön