Hyundai Assan İ30 Elite Aracımdan Sesler Geliyor!

Fırat B. |

15.000 km. bakımı yeni yapılan aracım Hyundai Assan I30 elite benzin 2013 model.
Aldığım günden beri bir yerlerden ses geliyor abartmıyorum cam tavandan kapılardan on konsoldan arkadan yandan önden yani 86 model bir arabayla sürüş yapar gibi ve en az 5 defa servise gittim her seferinde en fazla 1 hafta ses kesiliyor sonra yine başlıyor.
Bu aracı sıfır aldım aldım ki tamirdi servisdi falan uğraşmayalım ama bu nedir aldığımdan beri bir türlü rahat edemedim.

Etiketler :

Kapı/Cam Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  08:37

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri