22 Kasım 2014

Hyundai Assan İ20 Model Araç Aldım Stepne Lastik Yok.

18.11.2014 tarihinde Ankara Neziroğlu Konya yolu şubesinden 2014 model Hyundai i20 marka 0 km otomobil satın aldım. Araç satış işlemlerini bitirip teslim alırken araçta stepne olmadığını gördüm ve itirazlarım sonrasında bu marka ve model araçta stepne olmadığını ve tamir kiti kullanıldığı söylendi.

Tamir kiti sadece lastik patlamalarında kullanılacağını düşündüğümden dolayı yarılma yırtılma vs gibi durumlarda lastik yardım kitinin işlevsiz kalacağını düşündüğümden dolayı şikayetimin en kısa sürede tarafıma olumlu olarak neticelendirilmesini istiyorum.

Hasan 8.282 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi24 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön