Hyundai Assan İ20 Havalandırma Panelinin Yönlendirme Tuşları Sorunu.

Yavuz A. |

Ummadık anda 4'de aniden kırılan hava yönlendiricilerin garanti kapsamına girmemesi ve dış ortam parçası olduğundan kullanım hatasından olduğu söylenmekte servisin yapacak bir şeyi yok nedeni ise onay alınamamasından; yapılan tüm yorumlara klasik bir cevap verip size döneceğiz yada siz bize ulaşın gibi basit cevaplar vermektedirler.

Koskoca Hyundai Assan buradaki yoruma cevap yazıp Y*** beyin mağduriyeti giderilmiştir diye yazabiliyor mu bende Teşekkürler Hyundai diyebiliyormuyum tabiki yok bakalım bu sefer ne yapacak.

Etiketler :

Konsol ve İç Aksam Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz A.
  05 Ocak
  20:28

  Sonuç Çözemediler... .

 • Yavuz A.
  04 Aralık
  21:58

  Tam manasıyla hayal kırıklığı olsun bişey olmaz 3 kuruşa firma tanımış olduk.
  Bana parasıyla kırık parçayı satın diyorum nihayetinde çıkabilen tırnaklı bir parça olmaz Tamamını alacaksını diyorlar. Hadi bakalım ....

 • Yavuz A.
  21 Kasım
  20:18

  Yetkilisi aradı şikayetimi dinledi size tekrar geri döneceğiz dedi . bekliyoruz!

 • 19 Kasım
  08:47

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri