Hyundai Assan i20 Aracımın Kapı Sorunu Var.

Mehmet Ş. |

02 Ocak'ta i20 aracımı satın aldım. 1000 bakımında aracın kapılarının normal hızda kapanmadığını ve sert kuvvet uygulayarak kapandığını belirttim. Servis elemanları içerideki basıncın buna yol açtığını ve camlar açık denendiğinde sorunun kaybolduğunu raporla belirttiler. Durumu müşteri hizmetlerine bildirdim onlarda sorunu bu şekilde ifade ettiler. Hyundai mühendisleri içerideki basıncı hesaba katmamış olabilir mi? Ben kapılarımı normal kapatmak için camlarımı sürekli açık mı tutacağım?

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ş.
  11 Nisan
  10:33

  Bugün 11 Nisan, henüz hiçbir müşteri ilişkileri yetkiliniz benle irtibata geçmedi. Anlaşılan Hyundai bu kapı sorununu var olarak kabul ediyor.

 • 01 Nisan
  14:54

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri