Hyundai Assan İ20 Aracımda Boya Dökülmesi Oldu!

Gülhanım Ö. |

1. Hyundai Assan aracım 6 aylıkken durduk yere aküsü bitti ve değişti, arızalı olduğunu söylediler.
2. Aldığımdan beri yaşadığım geri vitese geçmem ve çekiş problemi sonrasında 2 kere şanzıman indirildi geri vites dişlisi ve karşılığı ile debriyaj baskı balatası değişti.
3. Yaklaşık 20 gün arayla 2 kere benzin hortumu patladı ve 2 depo benzinim boşa aktı.
4. Son olarak aracımın tavanında ve ön kaputunda boya dökülmeleri baş gösterdi.

Tüm bu sorunları yaşarken hiçbir yetkili benimle ilgilenmedi ve hala bir çözüme ulaşamadım. Öyle ki araca baksınlar diye Manisa'dan İstanbul'a bile ben getirdim aracı hala bir dönüş yapılmadı.

Etiketler :

Boya Şanzıman Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülhanım Ö.
  18 Aralık
  18:42

  Bugün buraya şikayetimi yazalı 10 gün oldu. Bu süreç zarfında hiçbir çözüm alamadım. Bir kere müşteri hizmetleri arayıp şikayetimi dinledi ve geri dönüş yapacaklarını söylemelerine rağmen hala bir dönüş olmadı. Bu nasıl bir ticaret ahlakıdır. Sormak istiyorum. Hiçbir muhatap bulamıyorum. Sözde benim aracım 5 yıl garantili bir araç. Bu kadar az kullanmama rağmen bu sorunlarla karşılaştım. Hiçbir yetkiliye ulaşamıyorum. Manisa yetkili servis müdürü telefonlarıma çıkmıyor. Aracımı bakıma götürüyorum. Bu bahsettiğim boya ile ilgili şikayetlerimin hiçbirinin servis kayıtlarına geçirilmediğini görüyorum ki en az boya konusundaki şikayetimi 3 kez bildirmeme rağmen. Hyundai genel merkezden teknik eleman geliyor beni İstanbul'a davet ediyorlar aracıma bakmaya ama nasıl oluyorsa bunların hiçbiri servis kayıtlarında yok. Bu teknik eleman kendi kendine mi geldi ya da ben İstanbul'a kendi kendime mi geldim. Akıl almıyor gerçekten. Çok yazık. Hiçbir şekilde çözüm bulunmuyor. Artık bu konuyu yargıya taşıyacağım ve bu yaşadığım sorunları her türlü yazılı ve görsel basınla paylaşacağım.

 • 09 Aralık
  14:19

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri