31 Ekim 2016

Hyundai Assan Her Şey Araç Satıncaya Kadar!

28.07.2016 tarihinde Aydın Sürtaş'tan Hyundai Tucson aldım.
1) Aracı almadan önce telefonda 0.99 dan kredi kullandıracağız diyorlar 1.05 ten kredi veriyorlar.
2) araca bagaj havuzu ve kauçuk paspas koymayı unutuyorlar sonra söyleyince biz koyduk siz yanlış yere bakıyorsunuzdur diye asılsız pozisyona soruyorlar.
3) en kötüsü, aracın ruhsatını teslim etmeyi unutuyorlar arayınca "aaaa kusura bakmayın çekmecede kalmış" diyorlar.
4) bunları Hyundai bayisine bildirip genel merkeze de şikayet olarak atıyorum bana geri dönüşte biz size paspas vermişiz diyorlar. Bu kadar lakayt bu kadar saçma sapan bir firma görmedim.

Mehmet 5.454 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet25 Kasım 2016

  1 ay önce şikayetimi yazılı olarak bildirmeme istenildiğinde şahit göstereceğimi belirtmeme rağmen ne arayan var ne soran var. gerçekten hyundai ye giderken sadece alacak olduğunuz aracı değil aldıktan sonra sizi hiç sallamayan müşteri hizmetlerini göz ardı etmeyin derim.

 • Mehmet17 Kasım 2016

  "Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. " ibaresinde anlatmaya çalıştığınız herhalde bu 18 günlük süreyi kapsamıyor herhalde? Hyundai = sorunları sessiz kalarak unutturmaya çalışmak ve böylece insan yıldırarak sorun çözmüş olmak.

 • Mehmet31 Ekim 2016

  Müşteri temsilcinizden gelecek olan cevabı ben biliyorum. Anladığım kadarı ile elinizde sabit bir metin var kopyala yapıştır yaparak sorun çözmeye çalışıyorsunuz.

 • Hyundai Assan Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön