Volkan Ç. Teşekkür Mesajı

Akbak Ankara plazaya bugün gittim saogolsun çok ilgilendiler. Özellikle ikinci el satış müdürü Ümit ÇAY sorunun çözüm aşaması için çok yardımcı oldular. İyiki Hyundai tercih etmişim.

Hyundai Assan Hatasız Diye Aldık!

Volkan Ç. |

Hyundai yetkili satıcısının ikinci el pazarından iki ay önce araç satın aldım.Araçta hiç bir hatanın bulunmadığını söyleyerek satıyorlar. Aracın sol ön çamurluk bitimi kapı tarafında vurmadan dolayı içine göçmüş bu göçüğü çekiçleyerek düzeltmişler.
Bu şikayeti şimdi neden yazıyorum. Araçtaki hata görünmeyecek yerde olduğu için, aracı alırken en az 10 kere soruldu araçta herhangi bir hatanın olup olmadığıyla alakalı.

Etiketler :

Kapı/Cam Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan Ç.
  26 Eylül
  14:08

  Akbak Ankara plazaya bugün gittim saogolsun çok ilgilendiler. Özellikle ikinci el satış müdürü Ümit ÇAY sorunun çözüm aşaması için çok yardımcı oldular. İyiki Hyundai tercih etmişim.

 • Volkan Ç.
  22 Eylül
  16:17

  Renault firmasında da aynı sorunla karşılaştım sırf bu yüzden farklı marka secimi yaparak yanlışlık yapmışın sorunun çözümüyle alakalı müşteri temsilcisi dönüş yaptı ama camurluktaki hata halen duruyor...

 • 18 Eylül
  08:25

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri