Hyundai Assan Hasarlı Araç Sattılar!

Beyazıt Y. |

Yaklaşık 1 ay önce Coşkun oto dan ix35 sıfır aldık ve daha aracı teslim almadan aracı incelediğimde arka sağ cam ve kelebek camın hasarlı olduğunu fark ettim ve yetkililere bildirdim derhal. Fakat sadece bizim hatamız değil fabrikanın hatası biz size döneceğiz falan filan diyerek başlarından savdılar.Bayram üzeri olmasaydı aracı almaycaktım doğru mahkemeye gidecektim ama şuan yine mahkemeye başvuracağım çünkü o kadar beklememe rağmen mağduriyetimi gidermediler resmen bizi kandırıp hasarlı araç sattılar.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyazıt Y.
  19 Eylül
  03:36

  1 hafta geçti hala oyalıyorsunuz başka hiç bir şey yaptığınız yok ya benim sorunumu çözün yada mahkemeye dava açmakla beraber bütün yakın çevrem dahil hyundai' yi düşmanıma dahi tavsiye etmem !!! :(((((((((((((((((((((((

 • Beyazıt Y.
  19 Eylül
  03:32

  1 hafta geçti hala oyalıyorsunuz başka hiç bir şey yaptığınız yok ya benim sorunumu çözün yada mahkemeye dava açmakla beraber bütün yakın çevrem dahil hyundai iyi düşmanıma tavsiye etmem!!!

 • Beyazıt Y.
  16 Eylül
  03:29

  sorunum hala çö zül me diiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 • 11 Eylül
  08:29

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri