05 Şubat 2014

Hyundai Assan Hasarlı Araç Sattı

2012 model sıfır km'de teslim aldığım araç 11 ay sonra satışa çıkardığımda 2 kapıda hasar olduğu ve macunlu olduğu servis tarafından tespit edildi. Hyundai Assan firmasını bu durumla ilgili bilgilendirdiğim de 2 ay bekleyip 2 ay sonra bu aracın normal değerlerinde olduğu ayrıca yapılacak hiçbir şeyin olmadığı söylendi.

Fakat yetkili servis bile aracın hasarlı olduğunu kabul ediyor. Bu durumda yapacaklarım sınırlandığı için şikayet etmeye karar verdim. Bu durumda bana kim yardım edebilirse bana ulaşmasını istiyorum.

Coşkun 554 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön