11 Aralık 2013

Hyundai Assan Getz Aracım Muayeneden Geçmedi!

2009 eylül tescilli, Hyundai Getz aracım tüpü ruhsata işli olmasına daha önce muayeneden geçmesine rağmen dün muayeneden geçmedi. Hadi güvenlik sebebiyle geçirmediniz anladım. Söktürmek için Makine Mühendisleri Odası tekrar proje parası talep ediyor. Verilmiş olan hakkı geri alıyorsan en azından hakkaniyetli davranıp iki kez para talep etmeyeceksin.

Aracı satın aldığım Hyundai bayiisine gittim bana aracın niye geçmediğini anlatıyor çözüm için yapılan birşey yok. Aracın boş ağırlığının ruhsatta yazılan değer olmadığı söyleniyor Hyundai'nin forum sayfalarında, bir tane yetkili çıkıp da konuya açıklık getirmemiş 8-9 aylık süreçte. Daha ne tüplü araç ne de Hyundai araç satın alırım.

Volkan 894 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön