14 Mayıs 2014

Hyundai Assan Garantisi Olan Aracın Sorunu İncelenmeden Garanti Kapsamına Alınmadı.

Aracımda motor suyu eksiltmesi sebebi ile yetkili bir servise gittim servis radyatörün sızdırdığını söyledi ve değişimi için bir ücret talep etti. Bende bunun neden kaynaklandığının incelenmesini talep ettim ve garantiye girip girmediğini sordum. Hyundai garantiden söylenen hiçbir şekilde bu parçalar garantiye girmiyormuş.

Taş gelirmiş veya su koyarmışız ve donup çatlatırmış. Mayıs ayında suyun donması ve antifriz kullanmadığımı iddia etmeleri) sinirlendiğim için özel bir serviste daha uyguna orijinal parça ile değişim yapıldı. Çıkan radyatörde hiçbir hasar yoktu fotoğraflarına kadar çektim. Hyundai'den daha dikkatli ve ilgili davranmasını beklerdim. 5 Yıl Ultra garanti diye satış yapılıyor.

Yunus 1.500 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi14 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön