14 Eylül 2013

Hyundai Assan Garantili Aracımın Arızasında Servis Ücret Aldı!

Sıfır alınan, bakımları 10.000 km'de bir yetkili servisine yaptırılan, üzerinde yakıt matik olup devamlı suretle Total istasyonundan Euro dizel yakıt kullanılan Hyundai Assan aracımız 70.000 km'de arıza yaptı. Önce yakıt kaynaklı enjektör hatası denildi, sonra motor sıfırdan yapıldı. Garantiden motor karşılandı ancak, 1600 TL civarında tarafımıza fatura çıkarıldı. ( Yakıt, yakıt filtresi, kızdırma bujisi, balata spreyi vs...)

Oysaki daha yeni 2.000 km önce servisini yine yetkili servisinde yaptırmıştık. Bu nasıl bir garanti anlayışıdır biz anlayamadık. Yetkili servisinde yaptır, 2 kat ücret öde, yine öde, devamlı öde. Bakalım Tüketici Hakem Heyeti ne diyecek?

Selçuk 591 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk 16 Eylül 2013

    Sayın Hyundai, devamlı aynı şeyleri cevap olarak yazıyorsunuz bu müşteri memnuniyetini getirmez veya yapılan haksızlıkları gizlemez. Ben zaten sizin müşteri hizmetlerinizle görüştüm. Aracın bakımları her 10.000 de bir 1.000 km aksatılmış denilip, olayın üzeri kapatılıyor. O zaman motoru da yapmayın... Sonuçta ticari bir araç ve ticaretle uğraşıyoruz. Her 10.000 de aracı bakıma götürdükten sonra bu araçta sıkıntı çıkıyorsa, kusura bakmayın bu Hyundai kalite hatasından kaynaklamaktadır.

  • Hyundai Assan Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön