Hyundai Assan Garanti ve Servis Sorunu.

Okan O. |

21062014 tarihinde aracımı Hyundai servisine, motor soğukken kalkışlarda Vinlaması sebebiyle bıraktım. Servis görevlisi bazı mekanik akşamlarda garantinin 5 yıl olmadığını söyledi. Ancak Hyundai sitesinden baktığımda bunun böyle olmadığını görüyorum. Aracım bugün incelendi 2012 model ve 14400 km deki aracın Baskı Balata +Volantının bitik olduğu ve garanti kapsamı dışında değişmesi gerektiği söylendi.

Ancak aracın ne vites geçişlerinde nede gücünde bir sıkıntı yok. ( Serviste aracı test eden usta söyledi). Böyle bir aracın nasıl baskı balata ve volantı bitmiş olabiliyor ve bütün sorumluluk kullanıcıya atılabiliyor. Bu Hyundai'nin ne adına nede imajına yakışıyor. Bununla ilgili Hyundai'den çözüm bekliyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Okan O.
  26 Haziran
  16:10

  Müşteri memnuniyeti açısından bu kadar kötü olabilecekleri hiç aklıma gelmemişti.Bugün Tüketici Hakem Heyetine başvurdum.
  Hundai araç aldığıma bin pişmanım.Hiç bir şekilde sorunuma çözüm önerisi dahi bulamadım.

 • 25 Haziran
  15:17

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri