Hyundai Assan Garanti ve Servis Mağduriyeti.

Özgür Ali A. |

2013 Model Hyundai i30 1.6 CRDİ Elit model aracım 4 ay önce Sunroof bölgesinden su almaya başladı, aynı zamanda aracın alt takımlarından sesler geliyordu ilgili şikayetlerim garanti kapsamında Sunroof ve 3 adet ön düzen aksamının değiştirilmesi suretiyle giderildi.

Geçtiğimiz hafta içerisinde. Sunroftan şiddetli sesler gelmeye başlayınca servise gittim, bana randevu verildi ve bugün detaylı incelendi. 2 adet tırnakta aşınma gözlemlenip bir başka tarihte değişim için gün verildi. Servis gayet ilgili ancak ilk değişimde bej döşemeler yağlı elle dokunulduğu için kötü haldeydi. 150 TL temizlik parası ödedim. Ayrıca her tespit, teşhis, servis süreci için 80 km yol yaptım.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür Ali A.
  27 Şubat
  12:09

  Merhaba, son durumu özetlemek isterim. Mesaj tarihinden bir hafta sonra yine araç döşemeleri sökülüp arızalı parçalar değiştirildi. Size yemin ediyorum servis testleri haricinde Sunroofu açmadım. Yine aynı sesler gelmeye başladı. Arkadaşlar kimseye boş yere vaktinizi, enerjinizi ve paranızı harcamayın. Ben önce tüketici hakem heyetlerine, çözüm olmaması durumunda ise Savcılığa başvuracağım. Yazıklar olsun harcadığım para ve emeğe demekten öteye de dilim varmıyor.

 • Özgür Ali A.
  19 Aralık
  23:00

  Ayıplı mal olarak iade alınmasını isterdim. 0 km araçla değişim için üzerine makul bir fiyat ödemek istedim fakat beni bayilere yönlendirdikleri için şansımı denemek bile istemedim.

 • 04 Aralık
  08:35

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri