10 Temmuz 2013

Hyundai Assan Frenleri Yapamadı!

13.06.2013 tarihinde 8.30 randevu saati olarak Hyundai Elmas Oto Servisine aracımı fren balataları için götürdüm. Bu işlemi 4 saatte bitirdiler. 02.07.2013 tarihinde araç muayeneye girdim. Aracım frenlerde kusurlu çıktı.

Servisle ilgili şikayetlerimi ilgili Hyundai'lere gerek telefonla ,gerekse maille derdimi anlatığım halde cevap veren kimse çıkmadı. Konuyla ilgilenen yok. Sitelerindeki servisle ilgili yazılı olan hiçbir şey aracıma yapılmamıştır.

Kerim 456 Okunma

Cevaplar

  • Kerim 14 Temmuz 2013

    Hyundai hatasını kabul etmiyor ve araç 800 km yapmış ondan değişir firen ayarları diyor. Ser vis, deki; bayan. Demek Hyundai mühendisleri bu aracı tasarım ve ARAŞTIRMA GELİŞTİRME yapan mühendisler bunu düşünmemişler. Ya 800 km ara çın firen ayarı değişir mi? Bir de benim beklentim sadece kerim bey kusura bakmayın tamam gelin çözüm üretelim demesini bekler ken! Onlar kendi söylediklerine kendileri bile inanmıyorlar. Hyundai kendi sitesin de ömür boyu Müşteri bağlılığı sadece kandırmacaymış bunu bu süreç de bunu öğrenmiş oldum. Neyse ben Hyundai kendi çalışanı düşün, mu yoğsa ben hiç düşünemem. Geçen arkadaşım i30 tes sürüşü yapmış okulda denk geldik sordu hocam ben i 30 alacağım nasıl memnun musunuz araçtan diye sordu? Benim araç i 20 dedim hocam uzak durun servis de benim başıma böle bir olay geldi dedim. Süreci ve yaşadıklarımı anlatım Saolun dedi o da ğitmiş Ford fiesta almış. Her şey için saolun teşekkür eder iyi çalışmalar dillerim ben de değiştireceğim en kısa zaman aracı zaten saygılılar.

  • Hyundai Assan Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön