15 Şubat 2014

Hyundai Assan Farklı Bayiden Aldığım Blue Kartı Kullanamıyorum

26 ** *** plakalı aracım ile Antalya'daki Cangarlar Hyundai servisine yıllık bakım için gittim. Blue Card olduğu için yeni kayıt açılamıyor ve Blue Kartı okuttukların da ise Müşteri bilgileri kaydedildi. Bir süre sonra tekrar deneyin dedi. Ancak aracın bakımı bitti,ama yinede hep aynı uyarıyı veriyor.

Bu nedenle garanti kapsamında olan aracın DMS sistemine bakımı girilemiyor ve iş emri açılamıyormuş. Bu durumda, farklı bir servise gittiğimde veya garantiden bir işlem yapmak istediğimde, bakımı eksik görülecekmiş. Bu durum farklı bayiilerden kart getiren müşterilerde çok sık rastlanıyormuş.

Halil 343 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi17 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön