Hyundai Assan Evrak Eksikliğinden Dolayı Aracı Teslim Alamadık!

Ömür C. |

Felçli olan anneannemizin üzerine Ötv indirimli olarak aracı alabilmek için Hyundai Assan DKY Otomotivden T*** bey ile görüştüm ve gerekli şartları ve evrakları tarafıma bildirdi. Anneanne Niğde'de kaldığından evraklar orada hazırlanıp İstanbul’a getirildi. 19/11/2013 Salı tarihinde evrakları teslim ettik. Felçli olan insanın bakımı nedeni ile en kısa zamanda Niğde’ye dönmemiz gerektiğini belirttik. Bunun üzerine evrakların uygunluğunu fakslayarak sordu ve herhangi bir sorun olmadığını muhtemelen aracımızı 22/11/2013 Cuma tarihinde alabileceğimizi söyledi. 27/11/2013 Çarşamba günü evrakların yetersiz olduğu imza için Niğde’ye gitmesi söylendi ve 200 lira masraf çıkartıldı.

Etiketler :

Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  08:46

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri