Hyundai Assan Elantra Lastik Basınç Senösürü Kırık Çıktı!

Fazlı A. |

Sıfır aracımın kışlık lastiklerini değiştirirken sağ arka lastik basınç sensörünün sanki çekiçle ezilmiş gibi olduğunu gördüm. Ancak Hyundai bayi konuyu suçu önce lastikçiye sonrada lastikleri kendilerinden almadığım için bana attılar. Adettendir diye bahşiş isteyenlerin asıl adetin ayıplı mal sattıklarında malını sahiplenmeleri olması gerekir. Bayiden aracı alana kadar ve kaskoyu kendilerinden yaptırana kadar gülücükler gönderenlerin satış sonrası ilk virajda yan yapmaları gerisin geriye kaçmaları keşke daha profesyonel bir marka alsaydım dedirtiyor. Konu Sivas Hyundai İnoto bayiinde yaşanmıştır.

Etiketler :

Lastik

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fazlı A.
  30 Aralık
  14:09

  Zaten bu denilen adimlari takip ettikten sonra en son çare olarak Şikayetvar.com sitesi araciliyla basvuruda bulundum. Hyundai olarak dediklerinizde ne kadar sami misiniz bekleyip gorecegiz

 • 30 Aralık
  09:43

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri