24 Aralık 2014

Hyundai Assan Dolu Araba Ama Navigasyon Ek Parayla Alınıyor.

2013 yılı mayıs ayında Çanakkale bayisinden bir adet İ30 oto aldım. O kadar dolu arabayı alırken üzerinde navigasyon da olsun istediğimden ilave para ödeyerek navigasyonlu oto teyp taktırdım. (İ30'dan çok özelliksiz otolarda bile fiyata dahil satılıyor.) Ne var ki, otonun üzerinde gelen navigasyonsuz ototeyp elimde kaldı. Çünkü, sadece i30'lara uygunmuş. Kimselere satamadım.

Bağışlasam, i30 otolarda zaten var ne iş bu. Neden tüketiciyi böyle zor duruma sokuyorsunuz. Çöpe
atsam, hem parama yazık, hem üretenlerin emeğine yazık ve hem de çevre kirliliği olacak. Lütfen o cihazı ödediğim parayı iade ederek geri alın.

Erhan 4.065 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi25 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön