Hyundai Assan Direksiyon ve Araç Donma Sorunu.

Nevzat E. |

Yıllardır sürücüyüm, her tür araç kullandım ama bir araçtan bu kadar sorun ile karşılaştım. Direksiyonda boşluk var dedik servise defalarca götürdük sonunda aldığımız cevap bu normal, satış yapan arkadaşlar size bunu iletmesi gerekiyordu. Şimdi de - 15 derece oldu diye mazot filtresi ve borular donmuş 200 TL karşılığında açtırıyoruz.

Soruyorum yola çıktım Bolu dağında kışa yakalandım araç boru izolasyonu yok diye dondu. Sonuç bundan sonra Hyundai en iyisiymiş yanlış. Hizmet mükemmelmiş, tarafıma bu direksiyon boşluğunun normal olduğu yazısını versinler, aynı gün tüketici koruma haklarına müracaat edeceğim.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nevzat E.
  05 Haziran
  17:13

  Sonuç; yurt dışında direksiyon probleminden elantra toplanıyor bizdeki cevap normal. Siz siz olun hyundai elantra almayınız araç sürmekten soğursunuz... .

 • Nevzat E.
  12 Mart
  11:16

  ne arıyorlar ne soruyorlar hyundai alacak arkadaşlara önemle duyurulur

 • Nevzat E.
  28 Şubat
  13:52

  Evet ne arayan var ne soran bin pişmanım kardeşim.

 • Nevzat E.
  17 Ocak
  16:09

  Arayan soran olmadı daha sanmıyorum ki de arasınlar. Böyle gider. Nasıl olsa biz aracı aldık sizden çıktı. Bir ara görmüştüm adam
  Aracı parçalamıştı. Ben de onu yakında yapar sosyal medyada paylaşırım.

 • 12 Ocak
  08:25

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri