Hyundai Assan Direksiyon Sertleşiyor!

İbrahim L. |

2006 model 1.5 crdi Hyundai era araç sahibiyiz. Aracın zaman zaman direksiyonu sertleşmekte. Öğrendiğim kadarıyla bu sorun Eps denilen elektronik direksiyon motorundan kaynaklanan arıza sebep olmaktadır.

Bu arıza hatalı üretimden kaynaklı olduğu için servislerin ücretsiz değiştiğini okumuştum ama servisler buna yanaşmıyor. Bir sene önce Hyundai Assan'a bu konuda mail atmama rağmen hiçbir dönüş olmadı. Kendilerine ulaşabilen araç sahiplerine ücretsiz değişimde bulunmuşlar. Bu konudan dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim L.
  14 Ağustos
  15:43

  Hyundai Assan firmasindan arayip bizzat konuyla ilgilenen Duygu KURU Hanima cok tesekurederim. Serviste gerekli incelemelerden sonra sonuc ortaya cikacak

 • İbrahim L.
  14 Ağustos
  10:49

  bugun 3 gun oldu henuz ne bi arayan ne soran var

 • 12 Ağustos
  13:33

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri