Gülşen Erkan A. Teşekkür Mesajı

Eps modülü arızasını aracıma biner bnmez tespit edip, eps modülünü değiştirerek sertleşme problemine ve çıkan takırtı seslerine çözüm bulan Alanya Alanses servis çalışanlarına ve servis müdürü sayın Ertuğrul Beyefendi'ye saygılarımı sunuyorum. Sizin sayenizde arabama tekrardan ısındım ve satmaktan vazgeçtim. Çok çok teşekkürler.

Hyundai Assan Direksiyon Kutusundan Ses Geliyor!

Gülşen Erkan A. |

Stabil olmayan yollarda direksiyon kutusundan takırtı sesleri almaktayım.Direksiyon yüksek hızlarda sertleşmediğinden, sabit tutabilmek için çok sıkı tutmam gerekiyor. Servis bir problemin olmadığını belirtti.Konu hakkında Hyundai Assandan geri dönüş alamadım. Aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. http://youtu.be/sDe3UMDF3Sk

Etiketler :

Direksiyon Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşen Erkan A.
  27 Kasım
  01:10

  Eps modülü arızasını aracıma biner bnmez tespit edip, eps modülünü değiştirerek sertleşme problemine ve çıkan takırtı seslerine çözüm bulan Alanya Alanses servis çalışanlarına ve servis müdürü sayın Ertuğrul Beyefendi'ye saygılarımı sunuyorum. Sizin sayenizde arabama tekrardan ısındım ve satmaktan vazgeçtim. Çok çok teşekkürler.

 • Gülşen Erkan A.
  27 Kasım
  00:40

  Servis servis gezmem sonucunda en sonunda sesin ve sertleşme problemini eps modülünden kaynaklandığı tespit edilmiştir. Aracimin eps modülü değiştirilmiştir. Bu süreçte bana en ufak bir çaba bile göstermeyen Hyundai Assan Genel Müdürlüğü\'ne ve Antalya Cangarlar servisine teşekkürü bir borç biliyorum!

 • Gülşen Erkan A.
  23 Ekim
  15:53

  tarafıma bugün hyundai assan tarafından geri dönüş yapılmış olup, servisin herhangi bir problem bulamadığı icin herhangi bir islem yapamayacaklarini dile getirmislerdir. linkini vermis olduğum direksiyon sesinin normal olduğunu halen daha bir sıkıntı olduğunu düşünüyorsam hyundai servislerine gidebilecegim konusunda basit bir yönlendirme yapılmıştır. 5 senelik garanti veren hyundaiye saygılarımı sunuyorum.

 • Gülşen Erkan A.
  16 Ekim
  23:55

  Hyundai Assan firmasını problemim olumlu ya da olumsuz sonuçlanana kadar aramaya, mail atmaya ve yerli ve yabancı forumlarda memnuniyetsizligimi dile getirmeye devam edeceğim. Kendilerinin probleme istinaden yürütmüş oldukları süreçten (şayet böyle süreç var ise tabii), problemin muhattabı son tüketiciyi haberdar etmemeleri çok ilginçtir.

 • Gülşen Erkan A.
  11 Ekim
  21:49

  Problemimin çözümü ya da çözümsüzlüğü hakkında tarafıma en ufak bilgi verilmemiş, bu nedenle yurtiçi kaynakları tükettiğimden, şikayetim yurtdışı Hyundai merkeze taşınmıştır.

 • Gülşen Erkan A.
  11 Ekim
  20:21

  Hyundai Assan\'in 18.09.2014 tarihinden 11.10.2014 tarihine kadar yardımcı olduğu tek konu eps yazilimini güncellemesi oldu. Bu konu hakkında üç kez mail atmama rağmen geri dönüş yapılmadı. Bu nedenle Hyundai Global\'den şikayetimi Kore\'ye de göndermiş bulunmaktayım. Mesajımı yurtdışına göndereli üç gün olmuştur.

 • Gülşen Erkan A.
  02 Ekim
  21:06

  20 Eylül'den bu yana ilgili servise ve hyundai musteri ilişkilerine mail atmama rağmen süreçle ilgili tarafıma müspet ya da menfi geri dönüş yapilmamistir.

 • Gülşen Erkan A.
  19 Eylül
  17:32

  10.09.2014 tarihinde eps yazilim guncellemesi ile sertleşme sorununun cozulecegi yonunde bilgi verilmis fakat http://youtu.be/sDe3UMDF3Sk linkinde yer alan sesin her aracta var olan bir ses oldugu ve degisim yapilmayacagi kesin bir dille söylenmiştir. Bu nedenle şikayetvar.com aracılığıyla ilgili link paylaşılıp, tüm ilgililere ve tüketicilere sunulmuştur. İlgili servis bugün tarafımla iletişime geçmiştir. Umut ederim ki sadece eps güncellemesiyle kalmayıp, problemli olduğuna kesin gözüyle baktığım direksiyon kutusu ve milini de değiştirip Hyundai markasının bende bırakmış olduğu kötü intibayı siler ve tüm dünyada her zaman ön planda tuttukları "Önce güvenlik" ve "Müşteri Memnuniyeti" ilkelerini benim ve ailem için de meşru kılarlar.

 • 18 Eylül
  08:31

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri