Hyundai Assan Debriyaj Baskı Balata Sorunu!

Recep E. |

2012 Hyundai 20 1.2 team araç sıfır alındı ve 3000 km sonra servise götürüldü.İlk kalkışta baskıdan sürtme sesi geliyor diye Servis : zamanla aracınız alışır düzelir dendi.7000 km de bakıma girdi yine aynı şikâyet var dedim debriyajda sorun yok dediler.Araç 13000 km de bir daha servise götürdüm yine birşey yok dediler araç 20000 km ye geldi servis bu sefer sökelim baskı balataya bakalım dediler.
Sonuç baskıda yanma var kullanıcı hatası dediler ve faturayı bana kestiler ödedim.Çıkan parçayı inceletmeye göndereceğim ve hukuki yollardan hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Fren Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep E.
  02 Eylül
  14:02

  Hyundai almak bir hataydi.

 • 01 Eylül
  08:47

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri