Hyundai Assan Cam Değiştirme Süresi!

Çiğdem Zeynep Ö. |

Yaklaşık 3 haftadır serviste olan aracımızın hala camı değiştirilmediğinden dolayı şikayetçiyim. Yazlıkta ihtiyacımız olan arabaya bir cam değiştirilmesinin bu kadar uzun sürmesi normal mi ? Evde fazla yürüyemeyen bir hastamız var, yaklaşık 3 haftadır evde hapis kaldı , yazlık gibi bir yerde. Herhalde araba kaza yapsaydı, 1 sene kadar sürecekti tamiratı. Hyundai firmasından böyle bir şey beklemezdik. Hyundai Assan bu şikayetimi dikkate alırsanız sevinirim.

Etiketler :

Kapı/Cam Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  10:23

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri