Hyundai Assan Boyalı Araç Teklif Etti.

Aliriza S. |

15.12.2014 tarihinde peşinat ve kredi işlemlerini yaparak yeni i20 aldım ocak ayının ilk haftası teslim alacaktım. 24.12 2014 tarihinde bayiden aradılar bana gelen aracın 2 kapısının Fabrika çıkışı boyalı olduğunu almak istersem 500 TL indirim yapacaklarını istemezsem paramı iade edeceklerini söylediler. Hyundai merkezi aradım.

İlk aramamda haklısınız tabi ki boyalı araç olur mu sıfır alıyorsunuz dediler ama bugünkü görüşmemde alacaksanız alın ya da paranızı alın tarzında konuştular. Yeni araç beklersem fiyat farkının olacağını söylediler. Aracı alanlar bir Exper yaptırsın bence. Daha satarken bile müşterisinin yanında olmayan bir firma sattıktan sonrasını düşünemiyorum bile.

Etiketler :

Boya Bayi Personel Bayi Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aliriza S.
  31 Aralık
  09:34

  Hyundai nın müşteriye verdiği önem ortada bütün müşteriye ayrım yapmadan aynı mesafedeler

  ne şikayet yazarsan yaz herkese aynı cevabı veriyorlar:)

 • Aliriza S.
  31 Aralık
  09:32

  müşteri Hyundai nın umrunda bile değil

 • 26 Aralık
  08:26

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri