24 Haziran 2016

Hyundai Assan Bitmek Bilmeyen Sorunlar.

Arabamın debriyaj balata değişimi için servisten randevu aldım. Almadan önce 2 kere de aradım ve aradığımda bana 368 lira balata fiyatı 350 lira işçilik olmak üzere toplam 718 lira fiyat verildi ve arabamın sabah 10'da verirsem akşam 5'te hazır olacağı söylendi. Bugün kuzenim aracı servise götürdü ve söylenen bugün kesinlikle yetişmeyeceği ve 973 TL fiyat. Ben bugün ata Hyundai sayesinde akşam aracım yapılmadan yola çıkmak zorunda kalacağım. Bu arada servis fiyat vermeden önce soruyor siz ne kadar fiyat almıştınız diye çünkü herkese farklı fiyat söylüyorlar belli bir fiyat kriterleri yok. Bana ne kadar fiyat aldığım 2 kere soruldu ve söylemeyince 973 TL fiyat verildi. Ata Hyundai ile bu ne ilk ne de son maceram olacak. Daha önce şikayet olarak yazmadım küçük bir detay olarak değerlendirdim. Aracımı servise soktum ve araç bana teslim edildiğinde küllükte ki sigara dahi duruyordu.

Melih 749 Okunma

Cevaplar

  • Melih30 Haziran 2016

    İletişime geçildi. Başka bir şikayetiniz var mı diye soruldu. Ve olay Hyundai Assan için kapandı. Hyundai Assan bir daha kesinlikle kapısından girmeyeceğim kurumdur. Bu arada ŞİKAYETVAR.com sizde bu işi bırakın bence. Bakın adamlar herkese aynı cevabı yazıp yolluyor. Bumu sorun çözümü. Site olarak sizin herhangi bir yaptırımınız yoksa bırakın.

  • Hyundai Assan Temsilcisi24 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön