09 Kasım 2015

Hyundai Assan Bir Yıllık Parça Bozuldu!

Bir yıl önce Hyundai yetkili servisi olan Kaynak Oto'da değişen buji kablosu ile ilgili aracım arıza yaptı, yetkili servis Coşkun Oto'ya bu sabah götürdüm buji kablosunu değiştirdiler. 1 yıllık parça nasıl bozulabilir? Garantisi 2 yıl neden ücretli değişti? Müşteriniz olarak bu aracı memnun kalmak için aldım ama hiç memnun değilim. Lütfen Kaynak Oto'da takılan parçanın kalitesinin sorgulanması ve Coşkun Oto'ya buji kablosuna ödediğim meblağın tarafıma geri ödenmesi hususunda, gereğinin yapılmasını arz/rica ederim.

Muhsin 338 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin 12 Kasım 2015

    Dünkü 11 Kasım 2015 saat:12:04 de yazdığım yorumum hakkında acilen bilgi rica ederim.

  • Muhsin 11 Kasım 2015

    Hyundai Assandan tarafıma dönüş yapılmış olup, buji kablosunu bujinin yaktığı garanti kapsamına girmediği iletilmiştir. BRC yetkili servisinde uyumlu Champion rc10 buji takılmıştır. Teknik uzmanla görüştüğümde bujinin kabloları yakmayacağı tarafıma iletildi. Tarafıma arızanın bujiden kaynaklı olduğuna dair yazı gönderilmesini arz ederim. Konunun çözüme kavuşmaması halinde Tüketici hakem heyetine başvuracağımı arz ederim.

  • Hyundai Assan Temsilcisi09 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön