21 Haziran 2016

Hyundai Assan Bir Türlü Çözülemeyen Titreme Sorunu!

2013 model hyundai iİ30 model araç kullanmaktayım. Son 1 yıldır farklı farklı servislere götürmeme rağmen sorun bir türlü çözülemedi. Trafikte araç 1.vitesteyken sürekli titriyor veya kendini öne atıyor. Servise götürdüğümde hiçbir sorun olmadığı söyleniyor.

Aracı farklı 3,4 arkadaşıma verdiğimde (acaba benim kullanımımdan kaynaklı mı diye) onlarda sürekli tekleme veya titreme problemi olduğunu belirtiyorlar. Fakat ne hikmetse özellikle trafikte ve 1. viteste olan bu kronik sorun. Henüz çözümlenmedi. Umarım yetkililer bu soruna el atar. çünkü servislere gitmekten bıktım artık.

Taner 838 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi21 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön