Ferhat K. Teşekkür Mesajı

İlgilendiğiniz için teşekkür eder saygılarımı arzederim.

Hyundai Assan Bayiinin Satış Sonrası İlgisizliği!

Ferhat K. |

Arabamı 2013 kasımda aldım.9 ay oldu.Dün(07.08.2014) yaşadığım bir olay neticesinde şikayet etme gereği duydum.Arabamın arka tarafından gelen mekanik bir tıkırtı neticesinde,müşterisi olduğum Yalova Onurlu bayiini arayıp öğleden sonraya randevu aldım.Gittiğimde randevu almadığımdan tutun,adımı yazdırdığım hatta telefon numaramı isteyip kaydettikleri halde bulamayışları sonra satış danışmanı olan hanımefendinin,sorunumu dinlemeyip,ücretli bakım teklifi etmesi vs..Netice olarak 1 saat bekledim.Patronlarıyla görüştüm oralı olmadı bile.Halbuki beklentim ustalardan biriyle 5 dakika test sürüşü yapıp sesi dinletmekti olmadı.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhat K.
  12 Ağustos
  18:17

  İlgilendiğiniz için teşekkür eder saygılarımı arzederim.

 • 11 Ağustos
  14:49

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri