15 Kasım 2013

Hyundai Assan Bayii Personel Davranışı!

Bir devlet hastanesinde Doktor olarak çalışmaktayım. Ankara Hyundai Ata Plaza müdürü S*** Bey'in müşteriye yaklaşımı ve beden dili anlatılmaz bir şekilde iticiydi. Halka mal olmuş ve bir dünya devi otomobil şirketinin yönetici tayininin bu kadar kötü olması açıkçası beni üzdüğü kadar şaşırttı da.

Söz verdiğiniz bir şeyi yapamıyorsanız bunun nazik bir dille tek kelime özür dilemekle halledilebilecek bir olayı maddiyata dayattı ve mağduriyetimin maddi karşılığı nedir gibi çok kabaca bir ithamda bulundu. Umarım bu yazdıklarımın Hyundai'nin üst düzey yöneticilerine faydası olur ve bende böyle bir olayla bir daha karşılaşmam.

Serkan 269 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi18 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön