Hyundai Assan Bayi Sorunumla İlgili Dönüş Yapmadı

Deniz Durmuş C. |

Ankara'dan bir Hyundai bayisinden araç aldım ve o kadar çok sorun yaşadım ki bakım için başka bir bayiye gittiğimde farkettim ki aracı alırken faturaya bana ait olmayan bir numara girilmiş. Aracı aldığım yerden bir açıklama alamadığım için Hyundai müşteri hattını aradım ayın 13'ünde şikayetimi bildirdim. Bir hafta sonra dönüp biz bakıyoruz dediler ve hala bana bir dönüş olmadı. Çalışma prensipleri karşısında çok şaşkınım.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz Durmuş C.
  03 Şubat
  14:10

  bu cevabınız çok standart sitedeki tüm şikaytlere bu cevabı vermişssiniz. ben zaten bayideki müşteri ilişkilerinden de memnun değilim ki ya okumuyorsunuz şikaytleri ya da umrunuzda değil sırf cevap vermiş olmak için cevap veriyorsunuz.

 • 31 Ocak
  17:30

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri