07 Kasım 2013

Hyundai Assan Bayi Dosya Masrafını 2 Kere Aldı Geri Ödenmiyor!

2 hafta önce Hyundai Ankara Neziroğlu firmasından sıfır bir araç kaldım. Peşinatı öderken satış müdürü dosya masrafını da peşinat ile birlikte ödemem gerektiğini söyledi. 40.000 TL kredi çekeceğim için hesaplarına 39.400 TL geçeceğini ve toplam geri ödememin 44.300 TL olacağını söylediler.

Kredi ödeme planını aldığımda dosya masrafının krediye eklendiğini firmanın net 40.000 TL aldığını ve toplam geri ödememin 46.300 TL olduğunu öğrendim. Yani hem iki defa dosya masrafı ödemiş oldum hemde söyledikleri toplam geri ödemeden 1.300 TL daha fazla ödemiş oldum. Firma dosya masrafını günlerdir bugün geri ödeyeceğiz demesine rağmen ödemiyor ve krediye yansıyan faiz oranını ödemeyi kabul etmiyor.

Gökhan 284 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan 07 Kasım 2013

    Hyundai Müşteri İlişkileri Departmanına konu ile bu kadar hızlı ilgilendikleri ve şikayetimi ayrıntılı olarak dinledikleri için teşekkür ediyorum. Ayrıca sikayetvar.com a bize böyle bir imkan sundukları için çok teşekkür ediyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi07 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön