Hyundai Assan Bayi Adıma Birden Fazla Kredi Başvurusu Yapmış.

Mertcan D. |

Hyundai Assan kaynak oto benim adıma TEB Cetelem'den birden fazla başvuru yapmış. Ben sadece bir araç için başvurdum eğer sonuç düzeltilmezse sizleri mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mertcan D.
  16 Temmuz
  12:58

  Bakın sızın çalışan arkadaslarınız yüzünden esım kredi kullanamaktadı yedı ayda onuc başvuru yapılmıs benim esımın kaynak oto ve coskun oto dan başka kımsede bılgılerı yoktu savcılıgıga hem bayınız adına hem de assan otomotıv olarak suç duyurusunda bulundun bunu bılın. Artı coskun oto geri kalan tutar yüzünden esımden senet aldıgı halde yedı aydır aracımızı teslim etmıyor gucumun yettıgı yere kadar davamı surdurucegım sızın yaptığınız usulsuz başvuru ve tefecılık yapmaktır senet ne anlama gelıyor borca karsılık alınır dogrumu neden o zaman coskun oto aracımı teslim etmıyor mahkemede bunun hesabını vereceksınız hatıce duman 05536482459

 • Mertcan D.
  06 Mart
  17:15

  beni arayın

 • Mertcan D.
  06 Mart
  17:14

  Aracım hala çoşkunoto da rehınde duruyor

 • 25 Aralık
  08:35

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri