Hyundai Assan Arızayı Garanti Kapsamına Almadı!

Satılmış E. |

Ankara'da Ata Hyundai bir sıfır araç aldım. Aracımı garantisi bozulmasın diye servise avuç dolusu paralar verdim. Aracımda şu anda bir sorun var aracım LPG'li ve onu da Hyundai de taktırdık ancak her bakımında servis ne derse değiştirdik ancak şu anda motorunda olan problemi gaz filtresinden olmuş diye garanti kapsamına alınmayacağını söylüyorlar.

Etiketler :

Motor Kontrol Ünitesi Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Satılmış E.
  15 Eylül
  22:25

  sıfır araç tüm bakımlarını düzenli yaptırmamıza rağmen motor yedi herkese duyrulur ben mahkemeye verdim

 • Satılmış E.
  21 Temmuz
  23:15

  Evet benimle irtibata geçtiler ancak şikayetimin sonucu ile ilgili donuş yapılmadı

 • 17 Temmuz
  15:18

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri