05 Ocak 2015

Hyundai Assan AraçTeslimatını Yapmıyor.

30 Aralık 2014 günü Hyundai Assan İx35 aldığımız araç karşılığında Opel Astra 2011 aracımızı verdik. Aracımızı hemen ertesi günü satışını yapmamızı istediler ve aldılar. Benim 4 aylık bir bebeğim var bir anda araçsız kaldık ve satarken (Ş**** hanım) yılbaşı ertesi günü teslim edeceklerine söz verdi ama sözlerini tutmadılar.

Sabah erkenden gidip plaka seçtim ve akşamına kadar bir mail beklediler sistemin çöktüğünü söylediler ve biz yağmur altında günlerdir bebeği alıp bırakıyoruz. Mağdur edildik ve yerine araç istedim. Müdürü ve Ş**** hanım kesinlikle ellerinde araç olmadığını söylüyorlar. Binlerce kez pişmanlık duyuyoruz. İşleri sadece satana kadarmış.

Özden 2.670 Okunma

Cevaplar

  • Özden 07 Ocak 2015

    Aracımızı Hatay/İskenderun Arslanoğlu'ndan dün aldık, konu ile ilgili olarak arayan olmadı. Üstelik eşim aracı teslim almaya gittiği zaman orijinal anahtarlığın kalmadığı söylenmiş. :) Kendilerine ait anahtarlığı takmışlar. Peki orjinal anahtarlıklara ne oldu? Nasıl kalmıyor anlamış değilim. Araç full + full dendi. Araç tanıtımını yetersiz buluyoruz. Deneme sürüşü bile yapamadık sorduğumuz halde. Aracı aldıktan sonra araçta hız sabitlemenin olmadığını öğrendik. Başından söylenebilirdi. Dediğim gibi her şey satana kadarmış.

  • Hyundai Assan Temsilcisi07 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön