18 Aralık 2014

Hyundai Assan Araçta Paslanma ve Boya Atması Sorunu Var.

Nisan 2013'de yetkili bayiiden aldığım araç 10.000 km'de iken paslanma belirtisi göstermeye başladı. Müşteri hizmetleri ile telefonda konuştuktan sonra, yetkili servisine gittim. İlk olarak fotoğrafını çekip, firmaya gönderdiler. Sonra, bu fotoğraftan bir şey anlaşılmıyor diyerek yeniden çağırdılar. Bu sefer aracın paslanan yeri pasta ile silinip (bu işlem sırasında aracın boyası da attı), yeniden fotoğraflandı.

İkinci fotoğraf gönderimi sonrasında, müşteri hizmetlerinden arayarak buradaki paslanmanın dış etkenlere bağlı olduğunu, bir şey yapamayacaklarını söylediler. Fiziksel, kimyasal, veya mekaniksel bir test yapmadan bu sonuca nasıl vardılar? Karoseri boya garantisi ne işe yarar?

İsmail 2.948 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi19 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön