Hyundai Assan Aracın Kaputta Boya Kalkmaları!

Nazlı P. |

Aracımı 24.01.2014 tarihinde teslim aldım.Bundan 2.5 ay önce aracımı yıkama esnasında kaputta para büyüklüğünde çatlama şeklinde birşey gördüm servise götürdüm.içten gelen bir şey dediler.fabrikasyon hata olduğunu söylediler.Ne yapmalıyız dedim komple kaput boyanacak dediler.İstemedim bu şekilde kalabilir boyatmayın dediler.Fakat 2 gün önce tekrar aynı şeyle karşılaştım ve bu sefer bildiğin boya kalkmıştı.Tekrar gittim boyama olacağını söylediler.Fakat aracı alalı kaç ay olmuş.Benim zararıma neden oluyor.Servis kaydı açılıp komple boya ne demek ya.Aracımın izlenmesini istiyorum veya ne gerekiyorsa onun yapılmasını.

Etiketler :

Boya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  08:43

  Değerli Müşterimiz

  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.

  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.

  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.

  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.

  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz

  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.

  Hyundai Müşteri İlişkileri