11 Nisan 2013

Hyundai Assan Aracın Arızasını Garanti Kapsamında Gidermiyor!

2009 Ekim ayında 0 km Accent Era otomobili aldım. Arabanın jantları paslandı. Garanti kapsamında değişim yapılmadı. 3 ay evvel boyayabileceklerini söylemişlerdi ama şimdi bunun da garanti kapsamı dışında olduğunu söylediler. Bu garanti ne işe yarıyor anlamakta zorlanıyorum.

Diğer şikayetim ise 2010 şubat ayında yaptığım kaza sonrasında arabamı Hyundai Aksaray Çağlayan servisinde tamir ettirmiştim. Tamir ettikleri yerlerde işçilik hatalarından dolayı boya kabarmaları oldu. Bunun da garanti kapsamında değiştirilmesini talep ettim ve tahmin edileceği üzere yine red cevabı aldım. Bu nasıl bir anlayıştır ki, 5 yıl garantili araba satıyoruz diyerek insanları yanıltıyorsunuz.

Şakir 371 Okunma

Cevaplar

 • Şakir 17 Nisan 2013

  Aradılar, görüştük. Klasik müşteri hizmetleri konuşması. Sorunlarım çözülmedi. Ben objektif bir insanım, gerçekten haksız olsam bu işin üstünde durmam ama bu Hyundai beni çok mağdur etti. Dersimi aldım artık. Hyundai'ye güvenim zaten yoktu. Aracı aldığımdan beri servislerinden memnun değilim. Yapacak bir şey yok. Bir daha kesinlikle Hyundai araç almayacağım.

 • Hyundai Assan Temsilcisi16 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, 0216 571 63 01 Numaralı Danışma hattımızdan sizi aradık fakat ulaşamadık, gün içerisinde tekrar aranacaksınız. Saygılarımızla Hyundai Müşteri İlişkileri

 • Şakir 16 Nisan 2013

  Kaç gün oldu. Hala arayan soran yok. Çok vahim bir durum. Yazık.

 • Şakir 12 Nisan 2013

  Kesinlikle hiç bir dönüş yapılmadı. Sizin müşteriye verdiğiniz değer işte bu kadar. Hyundai marka araba alacakları kararları konusunda tekrar düşünmeye davet ediyorum. Her şey arabayı satana kadar. Arabayı sattıktan sonra sorunlarla hiç ilgilenme. Ne güzel dünya be. Tabi Türkiye'de kanunlar tüketiciye değil; sermayeyi koruyor. Bu hareketleri keşke Amerika'da da yapsanız da, görsek boyunuzun ölçüsünü.

 • Hyundai Assan Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön