19 Kasım 2014

Hyundai Assan Aracımın Yolda Seyir Halindeyken 2. Kez Eps Lambası Yandı.

2006 model Accent Era aracımın 1 buçuk senedir sahibiyim ve aracımdan gayet memnunum. Hiçbir sorunla karşılaşmadım Allah'a şükür. Ama iki hafta önce birden aracımın direksiyonu sertleşti ve baktığımda EPS ışığının yandığını gördüm. Sonra durarak arabamı stop ederek tekrar çalıştırdığımda sorun yoktu bugün de aynı şey başıma geldi ve artık korkmaya başladım.

Çünkü aracımda kendimi ve sevdiklerimi taşıyorum. Ben Muş Malazgirtte çalışan bir öğretmenim ve burada hyundai servisi ve normal tamirci bile yok. Bana en yakın zamanda yardımcı olarak yönlendirirseniz Hyundai'ye teşekkürlerimi borç bilirim.

Hasan 1.797 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 23 Kasım 2014

    Hyundai firmasına güveniyorum yalnız van yetkili servisi benimle hiç güzel ilgilenmedi ve gerekli özeni göstermedi

  • Hyundai Assan Temsilcisi20 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön