17 Aralık 2014

Hyundai Assan Aracımın Yan Camları Temizlenmiyor.

Hyundai Assan aracımın sürücü ve yolcu tarafındaki yan camlar sabahları buğuluyken ya da yolda giderken yağışlı havalarda camı indirip kaldırdığında tertemiz olması gerekirken içeri giren camla tekrar çıkan cam arasında gram fark yok. Yan kapı camlarında sadece i30'larda kauçuk yerine keçe konulmuş.

İşte bu keçe o camlardaki ıslaklığı buğuyu pisliği asla sıyırmıyor. Görüşü kısıtladığı için birkaç kere kaza atlattım. Hyundai Assan servisine bu konuyla ilgili 3 kere başvurmama rağmen anlamamazlığa yattılar. Hangi servise gidersem gideyim hemen elinde bir bezle bir çırak yolluyorlar keçeyi silip gönderiyorlar. Yapabileceğimiz budur diyorlar. Çok memnun olduğum aracımı sırf bu yüzden satmayı düşünüyorum.

Fuat 4.726 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 28 Aralık 2014

    Hyundai konu ile ilgili tarafıma dönüş yapmadı ve yapmayacak. Çünkü i30ların camlarındaki fabrikasyon hata yüzünden olayın büyümemesi için duymazdan gelecekler. Bu mesajımı ise açacağım iade davasında mahkemeye çözümsüz soruna örnek kanıt olarak sunmak için yazıyorum.

  • Hyundai Assan Temsilcisi18 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön