Hyundai Assan Aracımın Yakıt Pompasından Ses Geliyor!

Yusuf Ç. |

2013 model yeni İ30 benzinli otomatik vites araca 2500 km yaptıktan sonra yakıt pompası ses yapmaya başladı. Serviste 2 kere pompa değişti ses kesilmedi şamandırayla değiştirdiler ses kesildi. Araç 6000 KM geldi yine aynı ses geliyor. Servise gidiyorum servis ses var diyor teknik ekip bu ses normal diyor.

Benim aracı aldığımda bu ses yoktu şamandıra ile birlikte değişince de ses kesildi. Şimdi bu parça komple niye değişmiyor ve bu araç niye ikinci kez aynı arızayı verdi anlamış değilim müşteri hizmetlerini pazartesi aradım mail attım faks çektim servisle görüşüp size döneceğiz dediler hala benimle irtibata geçecekler. Olay ömür boyu müşteri memnuniyeti bekliyoruz.

Etiketler :

Filtre / Pompalar Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf Ç.
  10 Aralık
  11:39

  Sayın Hyundai müşteri ilişkileri yetkilisi sizden beni hala ne arayan var ne soran anlayamadım gitti bu süreci ben bendemi bir yanlışlık var çözemedim.

 • 02 Aralık
  09:06

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri