28 Ağustos 2013

Hyundai Assan Aracımın Turbosu Tekrar Arızalandı!

2009 yılında 2010 model Hyundai Assan yeni Accent era 1.5 crdi binek araç aldım. Zaten bu aracı alırken aracın galeri dışında açıkta kirli ve tozlu bir durumda bulunması, koltuk poşetlerinin aşırı yıpranmış ve yırtık olması beni rahatsız etmişti. Fakat firmanın büyüklüğüne güvenerek arabayı aldım. Daha sonra araba 15.000 KM'de iken kapı fitilleri parçalandı, 60.241 KM'den itibaren 7 ay içerisinde 4 defa turbo kısmında arıza yaptı.

Her defasında Aksaray yetkili servisine gitmeme rağmen arıza devam ediyor. Şimdi araç 99.100 KM'de ve ticari araç olduğundan dolayı işlerim aksıyor. Garanti süresi 100.000 KM'de dolacağı için elim kolum bağlı. Garanti şartlarından olan, aracın firmaya iadesini ısrarla istiyorum.

Azmi 381 Okunma

Cevaplar

  • Hyundai Assan Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz. Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir. Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Hyundai Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön