Hyundai Assan Aracımın Turbosu Arızalı!

Oğuz A. |

Tüm bakımları yetkili servislerde yapılmış olan Hyundai Assan Era otomobilim var. Aracımın 18 ay önce garanti kapsamında turbosu değişti. 18.11.2013 tarihinde Hyundai Tuzla servisine gittiğimde turboda sorun olduğunu ve tekrar değişmesi gerektiğini ve bu işlemin bana 2000 - 2500 TL'ye mal olacağını söylediler.

Ücretli değişen bir parçaya 2 yıl garanti verilmesine rağmen benim aracıma takılan parçanın bu kapsam dışında bırakıldığını öğrendim. Bu aracın turbosu daha 18 ay önce değişmişti. Değiştikten sonra Daha 30.000 km geçmiş. Yukarıda bahsettiğim hususlar çerçevesinde kurumsal etiğin gereği olarak bu arızanın ücretsiz giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Turbo Sistemi Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuz A.
  05 Aralık
  11:50

  Bir daha hyundai mi asla. Sorunlarınıza çözüm üretmeyi bırakın bir cevap vermeye bile tenezzül etmiyorlar.

 • Oğuz A.
  02 Aralık
  16:49

  Yukarıda bulunan metni ihtiva eden şikayetimi/talebimi ilk 18.11.2013 tarihinde 0.216.5716301 telefon aracılığı ile yaptım; 2 hafta geçmesine rağmen bana dönüş yapılmadı.

 • 28 Kasım
  14:42

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri