Hyundai Assan Aracımın Stepnesi Yok!

Mustafa Y. |

10/24/2013 tarihinde Hyundai nayonerden Adana bayisinden Hyundai i20 marka otomobil aldım. Aracımı incelediğimde stepnesinin olmadığını gördüm. Neden olmadığını sordum ekstradan 300 TL vermemi istediler. 32 bin TL'ye araç aldım stepne için 300 TL para istiyorlar. Yardımcı olmanızı istiyorum.

Etiketler :

Lastik Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Y.
  18 Kasım
  11:30

  öncelikle slmlar hundai nayonerden almış oldugum i20 araçta yedek lastik olmadıgını farkettim bunu yetkili satıcı yada müşteri temsilcisine sundugumda bana yedek lastigin yanında verilmedigini ve 300 tl ücretle sahip olabilecegimi söylediler sizlerden bu haksızlıga ve haksız kazança bir çözüm bulup yedek lastigimi almam konusunda yardım edip sizlere hundai ailesindeki bu ufak bir yanlış anlamaya son vereceginizden eminim

 • 11 Kasım
  13:55

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki “Bize Ulaşın” Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri