Hyundai Assan Aracımın Sorunuyla İlgilenilmedi!

Serkan Ö. |

Ocak 2013'te İ30 marka bir araç aldım daha sonra aracımın cam tavanından ses geldiğini fark ettim nisan ayında bu şikayetle değişik bayilere gittim kimi tavan değişecek dedi kimi sökülüp takılacak dedi bende buna izin vermedim aracımın değişmesini istedim bu isteğim kabul edilmedi daha sonra Assan'dan birileri gelip aracımı inceleyeceklerini söylediler arkadaşlar beni aradıklarında il dışında olduğum için görüşmeyi gerçekleştiremedik ne hikmettir ki o gün bu gündür ne arayan var nede soran Hyundai'nin bu ilgisinden çok sıkılmış durumdayım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ö.
  28 Haziran
  01:24

  hyundai çalışanının çözüm üretmek gibi bir niyeti olduğunu göremedim sanki sabahın 9 unda beni neden rahatsız ediyosun kardeşim der gibiydi sanki ben temsilci o müşteriydi. zannedersem hyundai nasıl olsa özürlü ayıplı ürünü sattık aradanda 6 ay geçti boşşş verr diyor gibi geldi bana ne müşteri memnuniyetiymiş kardeşim be hala aklım almıyor böyle olabileceğini tahmin edebilseydim eğer 2. el bi araç alır neresinden ses gelirse gelsin umrumda olmazdı nede olsa 2. el derdim sıfır aldık ama ses gelmeyen yeri yok maşaallah

 • 17 Haziran
  17:56

  Değerli Müşterimiz
  Öncelikle Hyundai tercihiniz için çok teşekkür ederiz.
  Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir.
  Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri İlişkileri Bölümümüzden bir Müşteri İlişkileri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, teşekkür, belge ve çözüm taleplerinizi öncelikle Hyundai Plazalarda görev yapan Müşteri İlişkileri Yöneticileri kanalıyla hizmet aldığınız Hyundai Yetkili Satıcısı ve Servisine iletebilirsiniz.
  Görüş ve taleplerinizi Hyundai Genel Müdürlüğü ile de paylaşmak isterseniz hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında 0216 571 63 01 no.lu Hyundai Danışma Hattı kanalıyla müşteri ilişkileri uzmanlarımıza ulaşabilir; mesai saatleri dışında ve hafta sonları danışma hattımıza sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sesli mesajlarınız için takip eden ilk iş günü sizinle irtibata geçilecektir.
  Müşteri İlişkileri Bölümüne www.hyundai.com.tr internet sitemizdeki İletişim Menüsü altında yer alan İletişim Formu ile de ulaşabilirsiniz
  Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz.
  Hyundai Müşteri İlişkileri